Tłum ludzi podczas Juwenaliów w Łomży
Kalendarium
 • 19 Kwi 2018 Spotkanie z Maciejem Aniserowiczem:  Rozmowy o Branży IT, oraz o tym,  jak to jest ‘potem’ już w zawodzie

  Godzina: 12:00 - 13:30

  Lokalizacja: Akademicka 1, s. B1.9

  Organizator: Wydział Informatyki i Nauk o Żywności

  Opis wydarzenia:

  Spotkanie z Maciejem Aniserowiczem, guru programowania w .NET ze studentami PWSIP – rozmowy z wieloletnim praktykiem programistą o wymaganiach rynku pracy i aktualnych trendach w branży IT.

  Maciej Aniserowicz:

  Po pierwsze: programista-pasjonat. Człowiek od wszystkiego związanego z programowaniem. Autor bestsellerowej książki “Zawód: Programista“.

  Po drugie: pragmatyczny trener z misją dostarczania wyjątkowych szkoleń, faktycznie zmieniających sposób pracy i myślenia.

  Po trzecie: żyje i oddycha polską społecznością programistyczną. Autor dev-bloga: devstyle.pl i VLOGa na YouTube. Twórca podcasta programistycznego: DevTalk. Prelegent na największych polskich konferencjach oraz grupach pasjonackich w całym kraju. Współorganizator legendarnej konferencji Programistok. Organizator konkursu Daj Się Poznać. Jeden z ex-liderów Białostockiej Grupy .NET.

  Od 2008 posiadacz tytułu Microsoft MVP (Most Valuable Professional) w kategorii .NET.

  Od 2005 Microsoft Certified Professional.

  Prywatnie: mąż, tata. Dużo myśli, nieustannie poznając siebie. Słucha dobrej muzyki każdego rodzaju. Rozbił się na torze wyścigowym i znalazł w tym prawie same pozytywy (devstyle.pl/o-mnie).